II Wojna Światowa

Poczuj największy konflikt świata na własnej skórze...

IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Przedstaw się

Go down 
AutorWiadomość
John Davis
Szeregowy
Szeregowy

Liczba postów : 11
Registration date : 28/08/2008

PisanieTemat: Przedstaw się   28/8/2008, 19:59

Rozruszanie tego działu zaczynam od tematu, w którym można się przedstawić, napisać coś o sobie, no, sami wiecie Very Happy

Ja mam na imię Łukasz, mam xx lat, mieszkam w Kielcach. Interesuję się :

Grami Forumowymi - TOP
*1. Naathar (już nieistniejące) i Gothic Fire ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*2. Korath
*3. WorldWar2

Grami Komputerowymi - TOP
*1. Gothic i Worms ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*2. Oblivion, Morrowind, Code of Honor, Call of Duty 2 ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .
*3. Metin 2, Wiedźmin ex aqeo (nie wiem, jak to się pisze xD) .

Filmami - TOP

*1. Shrek
*2. Troja
*3. Wszystkie parodie z tym siwym gościem (np. "Szklanką po łapkach" leci w sobotę o 20 : 00 ) xD Nie pamiętam nazwiska ale on jest najlepszy Smile

Pora na Was king

Ostatnio zmieniony przez John Davis dnia 4/9/2008, 17:47, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vasilij Kozlov
Admin

Male Liczba postów : 17
Registration date : 20/08/2008

PisanieTemat: Re: Przedstaw się   28/8/2008, 20:35

Ten siwy gość ma na imię Leslie Nielsen Very Happy

Ja jestem Paweł Korzeniewski (zapraszać na Naszej Klasie xD ), urodzony roku pańskiego 1990 w Białymstoku Very Happy Zamieszkały obecnie w Białostoczku. Co mogę napisać? Mam 18 lat (rocznikowo ale zawsze Razz ) uczę się w trzeciej klasie Technikum Mechanicznego w Białymstoku na profilu Technik Mechanik Smile Potem? Moja wielka, prawdziwa miłość czyli Wojsko Polskie Very Happy Wybieram się do Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, do Wrocławia, więc jeśli ktoś mieszka w tamtych okolicach to pisać na gg Smile Interesuje się konfliktami zbrojnymi XX i XXI wieku Smile Umiem grać na Puzonie i Tubie, od dwóch lat jestem członkiem Miejskiej Orkiestry Dętej w Białymstoku. Lubię poza tym Frytki i Pizzę oraz Colę do tego Very Happy Ogólnie jestem aktywny fizycznie Very Happy To tyle o mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://worldwar2.forumpolish.com
John McTurtle
Szeregowy
Szeregowy

Liczba postów : 5
Registration date : 23/08/2008

PisanieTemat: Re: Przedstaw się   30/8/2008, 10:49

Teraz cosik o mnie Smile

Więc tak: Niebywale sympatyczny, nieprzeciętnie inteligentny, niezwykle utalentowany, niespotykanie miły, prawdziwie szczery, wyjątkowo błyskotliwy, bardzo przyjacielski, zniewalająco urodziwy, całkowicie bezinteresowny, niesłychanie dowcipny i nad wyraz skromny !!

Ota ja Smile Smile Smile

A tak na serio:

Nazywam się Mateusz Korzeniewski (brat tego osobnika powyżej Razz ). Liczę 14 lat i uczę się w drugiej klasie gimnazjum Nr. 13 w Białymstoku. Możecie mnie spotkać pod takimi nickami jak: Yarpen, Herion Turtle. Lubię czytać książki najbardziej Fantasy i Harry'ego Potter'a . Lubię też gry forumowe. Moją ulubioną potrawą jest spaghetti a napojem HERBATA. Poza tym uwielbiam jeszcze z jedzenia: Snickersy, Winogrona, Arbuzy, Rodzynki i jabłka Smile Słucham: Rocka, Hard Rocka oraz Metalu. Moje ulubione zespoły to:
-Linkin Park
-Disturbed
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kacper Borowski
Szeregowy
Szeregowy

Male Liczba postów : 11
Specjalizacja : szpieg

PisanieTemat: Re: Przedstaw się   30/8/2008, 11:55

Nazywam sie Kacper Borowski Razz Moze mnie znacie z innych fór ale nie bd mówił moich nicków.
Mam 12 lat i ide do 6 klasy podstawowej w Jastrowiu:P Lubie Harrago Pottera przeczytałem wszytkie książki i obejrzałem wszytkie filmy jakie są.Lubie grać w noge mój ulubione kluby to KKS Lech Poznań i Olympique Lyonnais.
A ulubionym piłkarzem jest Karim Benzema. A ulubiona potrawa to pizza:P ok to juz koniec Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Thomas Conlin
Szeregowy
Szeregowy

Male Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Przedstaw się   30/8/2008, 15:10

Nazywam się Patryk mieszkam w Gliwicach . interesuje sie sportami takimi jak Judo,boks oczywiście jak każdy chłopak interesuje sie grami komputerowymi oto one

Medal of honor Undenground (jeszcze na PS1 Very Happy) , Call of duty 2 , Medal of Honor Wojna na pacyfiku,calą serie TES Gothic (1,2 ,2 noc kruka no i oczywiscie 3:D)
Interesuje się od pewnego czasu Programem Pivot
i jak narazie to wszystko. Adios Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przedstaw się   

Powrót do góry Go down

Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 1 z 1